• Oddając krew, ratujesz życie

    Oddając krew, ratujesz życie

  • Spotkanie integracyjne pierwszoklasistów

    Spotkanie integracyjne pierwszoklasistów

  • 80 rocznica akcji AK pod Pakosławiem

    80 rocznica akcji AK pod Pakosławiem

  • Spotkania z ikoną

    Spotkania z ikoną

  • Spotkanie z rodzicami klas pierwszych oraz maturalnych

    Spotkanie z rodzicami klas pierwszych oraz maturalnych

  • 84 rocznica bitwy pod Iłżą

    84 rocznica bitwy pod Iłżą

  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 r.

    Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 r.

  • Podpisanie porozumienia o współpracy z 6 Mazowiecką Brygadą Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu

    Podpisanie porozumienia o współpracy z 6 Mazowiecką Brygadą Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu

  • Bardzo dobre wyniki matury 2023 w szkołach średnich Powiatu Radomskiego

    Bardzo dobre wyniki matury 2023 w szkołach średnich Powiatu Radomskiego.

  • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Staszicu

    Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Staszicu

  • Najlepsi informatycy ze

    Najlepsi informatycy ze "Staszica" z certyfikatem II edycji kursu Cisco CCNA: ROUTING AND SWITCHING

  • Wręczenie certyfikatów VII edycji kursu CISCO Introduction Programming Essentials in C++ w

    Wręczenie certyfikatów VII edycji kursu CISCO Introduction Programming Essentials in C++ w "Staszicu"

  • Wręczenie certyfikatów VIII edycji kursu CISCO

    Wręczenie certyfikatów VIII edycji kursu CISCO "NDG Linux Essentials" w "Staszicu"

  • Iłżeckie Dni Kultury

    Iłżeckie Dni Kultury

  • Promocja czytelnictwa - spotkanie z dyr. MGBP w Iłży

    Promocja czytelnictwa - spotkanie z dyr. MGBP w Iłży

  • Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO

    Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO

  • Nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych świętowali w radomskim teatrze

    Nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych świętowali w radomskim teatrze

W dniu 23 czerwca w ramach Lokalnej Akademii Cisco działającej w naszej szkole od siedmiu już lat, zakończyła się ósma edycja kursu "NDG Linux Essentials".

Kurs trwał od 1 grudnia 2022 r. do 9 czerwca 2023 r. i był prowadzony przez nauczyciela naszej szkoły i zarazem instruktora Akademii CISCO - p. Kamila Krostę.

W siódmej edycji kursu najlepszymi studentami okazało się 14 uczniów z kl. III Technikum Informatycznego: Paweł Domagała, Tomasz Fereniec, Patryk Gorycki, Mateusz Góralski, Jakub Gregorczyk, Filip Nachyła, Mateusz Ołowiak, Łukasz Pała, Piotr Pała, Konrad Piskorz, Kladiusz Stelmach, Maciej Tabor, Filip Wojciechowski oraz Paweł Wołczyński  Uczniowie ci zaliczyli 16 laboratoriów, 18 egzaminów cząstkowych oraz zdali egzamin końcowy. Gratulujemy! 

Lokalna Akademia Cisco Networking Academy funkcjonuje w Naszej Szkole od roku szkolnego 2015/2016. W Akademii prowadzimy m.in. kursy IT Essentials oraz CCNA dla swoich uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Każdy zainteresowany programem uczeń Naszej Szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu i po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO. Kurs jest prowadzony przy wykorzystaniu technologii multimedialnych, egzaminy zdawane są on-line na serwerze egzaminacyjnym w USA. Materiały do nauczania są dostępne w języku polskim oraz angielskim.

Instytucje i partnerzy