• Strzelnica podczas wakacji
  Strzelnica podczas wakacji
 • II edycja kursu Intoduction to Cybersecurity
  II edycja kursu Intoduction to Cybersecurity "Staszicu" zakończona!
 • Najlepsi informatycy ze
  Najlepsi informatycy ze "Staszica" z certyfikatem II edycji kursu Cisco CCNA: ROUTING AND SWITCHING
 • I edycja kursu Intoduction to Cybersecurity
  I edycja kursu Intoduction to Cybersecurity "Staszicu" zakończona!
 • Zakończenie roku szkolnego 2023_2024
  Zakończenie roku szkolnego 2023_2024
 • Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024
  Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024 
 • ZSP Iłża wspiera rodziny
  ZSP Iłża wspiera rodziny 
 • Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
  Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie
  Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie 
 • V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w
  V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w "Staszicu" zakończona!
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Wspomnienie Studniówki 2024

  Wspomnienie Studniówki 2024

 • Studniówka 2024

  Studniówka 2024

Legitymacje szkolne

Drodzy uczniowie klas pierwszych,
W systemie eNabór dodano funkcję: "Prześlij skan dokumentu", zachęcamy do korzystania z tej funkcji celem dodania do wniosku zdjęcia. Zdjęcie w wersji cyfrowej jest niezbędne do wyrobienia legitymacji szkolnej według nowych wytycznych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu ze szkołą pod numerem telefonu 486163037.

Informacje dotyczące rekrutacji

Od dnia 3 lipca 2024 r. trwa kolejny etap rekrutacji. Prosimy o uzupełnienie ocen ze świadectwa końcowego i punktów z egzaminu we wniosku. Prosimy o dostarczenie świadectwa i wyników z egzaminu do naszej szkoły.

Rewelacyjne wyniki matury 2024!

Oferta Staszica na 2024 rok

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Studniówka to wyjątkowa uroczystość, to nie tylko okazja, by założyć piękną suknię czy elegancki garnitur, ale też czas, kiedy można celebrować swoje dotychczasowe szkolne osiągnięcia.

To także szansa, by uczcić przyjaźnie, które przetrwały lata szkolnej przygody. Maturzyści mogą na chwilę oderwać się od stresu związanego z egzaminami i po prostu dobrze się bawić. Dla wielu uczniów jest to pierwsza taka okazja do uczestnictwa w tak wyjątkowym wydarzeniu, co dodaje mu dodatkowego blasku.

6 stycznia 2024 r. młodzież z klas V Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica bawiła się na balu studniówkowym w lokalu " U Jana" w Kuczowie. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 19.00 wzruszającym wystąpieniem uczniów, który podziękowali w imieniu wszystkich maturzystów dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom za zaangażowanie w ich wykształcenie.

Następnie zabrał głos dyrektor szkoły pan Leszek Giemza, który w słowach skierowanych do maturzystów mówił o wartościach, jakie w życiu człowieka są najważniejsze. A także życzył im, aby ten bal studniówkowy był radosnym przeżyciem i aby go miło wspominali po latach.

Podziękował również nauczycielom i wychowawcom za przekazywaną wiedzę i kształtowanie postaw tych młodych ludzi. Następnie zwrócił się do rodziców z podziękowaniami za trud wychowawczy i wszelką pomoc skierowaną w stronę szkoły.

Tę wyjątkową uroczystość swoją obecnością uświetnili: Wicestarosta Powiatu Radomskiego pan Krzysztof Kozera, Burmistrz Iłży pan Przemysław Burek i Przewodnicząca Rady Iłży pani Agnieszka Okruta.  Wszyscy życzyli Maturzystom dobrych wyników na egzaminie dojrzałości, a przede wszystkim udanego balu.

Po uroczystych słowach: Poloneza czas zacząć… uczniowie zaprezentowali przygotowane wcześniej figury słynnego staropolskiego tańca. Efekty ich ciężkiej pracy były widoczne na parkiecie.

Polonez na studniowce w wykonaniu maturzystek i maturzystów technikum w Iłży został nagrodzony gromkimi brawami.

Przyszedł też czas na programy artystyczne przygotowane przez uczniów. Zaprezentowana została projekcja zdjęciowa nauczycieli,  która z pewnością przywróciła wiele wspomnień, a także dostarczyła wielu emocji.

Studniówka ta była wyjątkowa, uczestnicy na pewno będą ją dobrze wspominali i wracali do niej z utęsknieniem po zdanej maturze.

Zobacz zdjęcia 

Instytucje i partnerzy