• Przekaż 1,5% podatku na działalność naszej szkoły

  Przekaż 1,5% podatku na działalność naszej szkoły

 • VII Turniej Gier Logicznych, Strategicznych i Komputerowych

  VII Turniej Gier Logicznych, Strategicznych i Komputerowych

 • Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

  Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

 • Walentynki – spotkanie z X Muzą i sport na wesoło

  Walentynki – spotkanie z X Muzą i sport na wesoło

 • Dyskoteka Walentynkowa

  Dyskoteka Walentynkowa

 • „Młodzież zapobiega pożarom”

  „Młodzież zapobiega pożarom”

 • Eliminacje do Turnieju EA FC 24

  Eliminacje do Turnieju EA FC 24

 • Turniej Szachowy o Mistrzostwo ZSP

  Turniej Szachowy o Mistrzostwo ZSP

 • 121

  Otwarcie strzelnicy wirtualnej

 • Staszic grał na WOŚP

  Staszic grał na WOŚP

 • Wspomnienie Studniówki 2024

  Wspomnienie Studniówki 2024

 • Wirtualna Strzelnica w ZSP im. Stanisława Staszica w Iłży

  Wirtualna Strzelnica w ZSP im. Stanisława Staszica w Iłży

 • Polonez na Rynku w Iłży

  Polonez na Rynku w Iłży

 • Uczniowie ze Staszica na warsztatach z dziedziny psychologii

  Uczniowie ze Staszica na warsztatach z dziedziny psychologii 

 • Studniówka 2024

  Studniówka 2024

W dniu 31 sierpnia 2023 r. w naszej szkole gościliśmy wyjątkowych gości – płk. Witolda Bubaka, ppłk. Arkadiusza Kawkę,  żołnierzy 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, Starostę Radomskiego, Waldemara Trelkę oraz Dyrektora Wydziału Edukacji, Dariusza Leśkiewicza.

Okazja była również wyjątkowa. Otóż z początkiem roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole rozpoczną naukę uczniowie w oddziale przygotowania wojskowego. Uruchomienie nowego kierunku wymagało zgody Ministerstwa Obrony Narodowej a kolejnym krokiem było podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy szkołą a 6 Mazowiecką Brygadą Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu, która będzie prowadzić zajęcia praktyczne dla młodzieży. Swoje podpisy na dokumencie porozumienia złożyli dyrektor ZSP Leszek Giemza i dowódca jednostki patronackiej płk Witold Bubak.

 Celem porozumienia jest zrealizowanie programu szkolenia uczniów w oddziale przygotowania wojskowego w zakresie praktycznych umiejętności przydatnych w służbie wojskowej, kształtowanie postaw patriotycznych i obronnych jak również wspólnego działania na rzecz obronności państwa oraz rozwijania wśród młodzieży poczucia odpowiedzialności  za Ojczyznę.

Zobacz zdjęcia

Instytucje i partnerzy