• Dzień Otwarty w Staszicu ogromnym sukcesem!
    Dzień Otwarty w Staszicu ogromnym sukcesem!
  • Informatycy z klasy I TI z pierwszym certyfikatem CISCO!
    Informatycy z klasy I TI z pierwszym certyfikatem CISCO!
  • Szkolenie praktyczne z edukacji obronnej
    Szkolenie praktyczne z edukacji obronnej
  • Finał Memoriału Urszuli Marciniak
    Finał Memoriału Urszuli Marciniak
  • VII Turniej Gier Logicznych, Strategicznych i Komputerowych już za nami...
    VII Turniej Gier Logicznych, Strategicznych i Komputerowych już za nami...
  • Konkurs twórczości literackiej
    Konkurs twórczości literackiej
  • Międzynarodowy Dzień Lasu
    Międzynarodowy Dzień Lasu
  • Szkolenie z taktyki i musztry wojskowej
    Szkolenie z taktyki i musztry wojskowej
  • III Turniej Wiedzy o Elektryczności
    III Turniej Wiedzy o Elektryczności
  • Współpraca z 6 MBOT im. Rtm. Witolda Pileckiego
    Współpraca z 6 MBOT im. Rtm. Witolda Pileckiego
  • Staszic z Iłży w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS
    Staszic z Iłży w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS
  • Przekaż 1,5% podatku na działalność naszej szkoły

    Przekaż 1,5% podatku na działalność naszej szkoły

  • 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
    1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • Wspomnienie Studniówki 2024

    Wspomnienie Studniówki 2024

  • Studniówka 2024

    Studniówka 2024

Oferta Staszica na 2024 rok

W dniu 12.02.2024 roku odbyły się w Szkole Podstawowej w Iłży Eliminacje Gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież zapobiega pożarom”.

W kategorii szkół ponadpodstawowych naszą szkołę reprezentowali młodzi adepci pożarnictwa:

  1. Julia Gut – kl. IV TH
  2. Mateusz Drabik – kl. V TPS
  3. Łukasz Sielwanowski – V TE

Po pierwszej części pisemnej okazało się, że trzech uczestników konkursu z kategorii szkół ponadpodstawowych uzyskało tę samą ilość punktów i trzeba było rozegrać dogrywkę. W końcowej kwalifikacji dwa pierwsze miejsca przypadły uczniom naszej szkoły tj.:

  1. Mateusz Drabik
  2. Julia Gut

Do dalszego etapu na szczeblu powiatowym w grupie szkół ponadpodstawowych zakwalifikował się Mateusz Drabik i to on będzie reprezentował naszą gminę w konkursie. Życzymy powodzenia i dojścia do wielkiego finału w konkursie.

Zobacz zdjęcia 

Instytucje i partnerzy