• Strzelnica podczas wakacji
  Strzelnica podczas wakacji
 • II edycja kursu Intoduction to Cybersecurity
  II edycja kursu Intoduction to Cybersecurity "Staszicu" zakończona!
 • Najlepsi informatycy ze
  Najlepsi informatycy ze "Staszica" z certyfikatem II edycji kursu Cisco CCNA: ROUTING AND SWITCHING
 • I edycja kursu Intoduction to Cybersecurity
  I edycja kursu Intoduction to Cybersecurity "Staszicu" zakończona!
 • Zakończenie roku szkolnego 2023_2024
  Zakończenie roku szkolnego 2023_2024
 • Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024
  Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024 
 • ZSP Iłża wspiera rodziny
  ZSP Iłża wspiera rodziny 
 • Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
  Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie
  Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie 
 • V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w
  V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w "Staszicu" zakończona!
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Wspomnienie Studniówki 2024

  Wspomnienie Studniówki 2024

 • Studniówka 2024

  Studniówka 2024

Legitymacje szkolne

Drodzy uczniowie klas pierwszych,
W systemie eNabór dodano funkcję: "Prześlij skan dokumentu", zachęcamy do korzystania z tej funkcji celem dodania do wniosku zdjęcia. Zdjęcie w wersji cyfrowej jest niezbędne do wyrobienia legitymacji szkolnej według nowych wytycznych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu ze szkołą pod numerem telefonu 486163037.

Informacje dotyczące rekrutacji

Od dnia 3 lipca 2024 r. trwa kolejny etap rekrutacji. Prosimy o uzupełnienie ocen ze świadectwa końcowego i punktów z egzaminu we wniosku. Prosimy o dostarczenie świadectwa i wyników z egzaminu do naszej szkoły.

Rewelacyjne wyniki matury 2024!

Oferta Staszica na 2024 rok

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

29 września 2023 roku uczestniczyliśmy w V już Marszu Pamięci Armii Krajowej Ziemi Iłżeckiej, Starachowickiej i Radomskiej im. kom. AK Antoniego Hedy ps. Szary.

Uroczystości rozpoczęły się w Marculach, odśpiewaliśmy tu Hymn Narodowy, wysłuchaliśmy ciekawego referatu o życiu i działalności gen. Antoniego Hedy, złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze pod pomnikiem bohatera. Gościem honorowym naszego spotkania był inicjator Marszu pan Jan Szmyd, dla którego młodzież przygotowała gromkie oklaski. Pan Jan nie był w stanie ukryć wielkiego wzruszenia. Organizatorem corocznych już wrześniowych spotkań z historią jest Nasza Szkoła, dlatego zebranych gości powitał pan dyrektor Leszek Giemza, wszystkim uczestnikom życzył wspaniałych wrażeń. Maszerowaliśmy w rytm żołnierskich piosenek na trasie Marcule - Piotrowe Pole. Po dotarciu do celu odpoczywaliśmy przy ognisku, zajadając smaczne kiełbaski. Pokolenie tych, którzy pamiętają grozę II wojny światowej, odchodzi już na  wieczna wartę, dlatego z prawdziwą radością i zaciekawieniem wysłuchaliśmy wspomnień pani Heleny Cieleckiej, długoletniej mieszkanki Piotrowego Pola. W Marszu udział wzięli uczniowie z wielu okolicznych Szkół Podstawowych. Maszerowali z nami, pod opieką swoich nauczycieli, koledzy i koleżanki z Iłży, Rzeczniowa, Grabowca, Seredzic, Maziarz,  Błazin i Kowalkowa. Wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować tę imprezę, serdecznie dziękujemy. Na szlak partyzanckich wędrówek po puszczy iłżeckiej zapraszamy za rok.

Zobacz zdjęcia 

Instytucje i partnerzy