• Strzelnica podczas wakacji
  Strzelnica podczas wakacji
 • II edycja kursu Intoduction to Cybersecurity
  II edycja kursu Intoduction to Cybersecurity "Staszicu" zakończona!
 • Najlepsi informatycy ze
  Najlepsi informatycy ze "Staszica" z certyfikatem II edycji kursu Cisco CCNA: ROUTING AND SWITCHING
 • I edycja kursu Intoduction to Cybersecurity
  I edycja kursu Intoduction to Cybersecurity "Staszicu" zakończona!
 • Zakończenie roku szkolnego 2023_2024
  Zakończenie roku szkolnego 2023_2024
 • Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024
  Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024 
 • ZSP Iłża wspiera rodziny
  ZSP Iłża wspiera rodziny 
 • Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
  Handlowcy ze Staszica posłańcami radości na Integracyjnym rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie
  Ogólnopolskie Dni Leśmianowskie 
 • V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w
  V edycja kursu CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks w "Staszicu" zakończona!
 • Handlowcy ze Staszica zainaugurowali Dni Leśmianowskie 2024
  Handlowcy ze Staszica zainaugurowali  Dni Leśmianowskie 2024
 • Wspomnienie Studniówki 2024

  Wspomnienie Studniówki 2024

 • Studniówka 2024

  Studniówka 2024

Legitymacje szkolne

Drodzy uczniowie klas pierwszych,
W systemie eNabór dodano funkcję: "Prześlij skan dokumentu", zachęcamy do korzystania z tej funkcji celem dodania do wniosku zdjęcia. Zdjęcie w wersji cyfrowej jest niezbędne do wyrobienia legitymacji szkolnej według nowych wytycznych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu ze szkołą pod numerem telefonu 486163037.

Informacje dotyczące rekrutacji

Od dnia 3 lipca 2024 r. trwa kolejny etap rekrutacji. Prosimy o uzupełnienie ocen ze świadectwa końcowego i punktów z egzaminu we wniosku. Prosimy o dostarczenie świadectwa i wyników z egzaminu do naszej szkoły.

Rewelacyjne wyniki matury 2024!

Oferta Staszica na 2024 rok

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

W ramach projektu „Czytanie ma moc. Starsi młodszym” uczniowie z technikum czytali  przedszkolakom z Samorządowego Przedszkola w Iłży.

Podczas wizyty dn. 20. 12. 2023 w  Iłżeckim Samorządowym Przedszkolu  uczniowie ze Staszica zaprezentowali plakat o zaletach czytania, czytali tekst „Choinka” i wykonywali ćwiczenia czytania ze zrozumieniem, rozbudzali ciekawość czytelniczą  w oparciu o swoje   doświadczenia z udziału w wydarzeniach czytelniczych realizowanych w trakcie projektu. Podczas  pogadanki o preferencjach czytelniczych młodsi i starsi uczniowie wymieniali się własnymi spostrzeżeniami, wykonywali ciekawe  zakładki do książek. Największą atrakcją i sposobem zachęcenia do czytania ze zrozumieniem były zabawy ruchowe z elementami ćwiczeń koordynacji i skupienia.

Społeczność szkolna i przedszkolna wraz z opiekunami dokonali wspólnie ewaluacji projektu. Wniosek był jednoznaczny: spotkania z książką  dają zarówno młodym jak i starszym czytelnikom niezwykłą moc i mogą stanowić bramę do świetnej zabawy. Dowodem na to że starszym uczniom z technikum udało się zainteresować młodszych czytelników nową formą czytania ze zrozumieniem i rozbudzić ciekawość czytelniczą jest entuzjazm  przedszkolaków i zaproszenie  nas na kolejne spotkanie z książką.

Brawo dla grupy projektowej z ZSP Iłża i sympatycznych grupy "Leśne duszki" z Samorządowego Przedszkola w Iłży.

Respect dla naszego mistrza sztuk walk Mateusza Stompora "Ninja" z grupy projektowej ZSP (4 TI) za umiejętne dostosowanie ćwiczeń koordynacyjnych i poskromienie energii przedszkolaków.

Wyrazy uznania dla Klaudii Łęckiej (IVTH) za teatralne  odczytanie tekstu ‘choinka” i wprowadzenie wszystkich słuchaczy w świąteczny nastrój oraz  ukłon dla Natalki (IVTH) która roztacza wokół aurę czytelniczą.

Podziękowania dla grupy: Natalki, Mai, Kamila  z klasy 3 Ti/TEK za zaangażowanie w prace projektowe i ich realizację, oraz dla grupy z klasy 4 TH za wykonanie przepięknych kart świątecznych dla przedszkolaków

Projekt koordynowała Ewelina Podlak współpracy z nauczycielem WFu

Zapraszamy do fotogalerii  :)

Zobacz zdjęcia 

Instytucje i partnerzy