Rekrutacja

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronach: www.zspilza.pl ; https://powiatradomski.e-nabor.pl/register lub w sekretariacie szkoły: ZSP im. St. Staszica w Iłży, ul. Błazińska5, 27-100 Iłża, tel. 486163037

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu! To jest twoja przyszłość!

 

 Film promujący kierunek technik ekonomista.

  Film promujący kierunek technik handlowiec.

 

   Film promujący kierunek technik organizacji turystyki.

Zobacz zdjęcia z przebiegu turnieju

Zobacz zdjęcia z turnieju w FIFA23

Zobacz zdjęcia z turnieju w Szachy

  Zobacz zdjęcia z turnieju w Łamigłówki Logiczne

Dnia 21 marca 2023 r., po trzech latach przerwy, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. St. Staszica w Iłży odbyła się VI  edycja Turnieju Gier Logicznych, Strategicznych i Komputerowych pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Radomskiego, Burmistrza Iłży,  Rektora Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w  Radomiu, Prezesa ZGM „Zębiec” oraz Nadleśnictwa Marcule. Projekt od lat wspierają lokalni przedsiębiorcy, fundując nagrody dla laureatów konkursu. W bieżącej edycji hojnie wsparli nas: Piotr Nogajski HYDRO-EXPERT, Edward Lament „LAMKAD”, Dawid Skrzypczyk „DAWEX”,   Stanisław Sobera „ESBUD”, Szczepan Krakowiak – Piekarnia Błaziny, Marek Studniarz – Piekarnia Lipsko, Danuta Marciniak – Wydawnictwo LOGI i Agnieszka i Tomasz Faliszewscy – FAL - MET.

W Turnieju wzięli udział uczniowie: LO im. Mikołaja Kopernika w Iłży, SP w Iłży, SP w Jasieńcu Iłżeckim, SP w Łączanach, SP w Modrzejowicach, SP w Maziarzach Starych i ZSP im. Stanisława Staszica w Iłży.

Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach: ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE, SZACHY i FIFA 23. Wynik końcowy każdej z konkurencji przedstawiał się następująco:

LAMIGŁÓWKI LOGICZNE:

I m – ce   Olga Słyk z ZSP w Iłży

II m- ce Łukasz Gromada z ZSP w Iłży

III m – ce Maciej Sołtysiak z ZSP w Iłży

Wyróżnienie: Maria Lipiec ze SP w Łączanach

SZACHY:

 I m-ce   Szczepan Tokarski z ZSP w Iłży

II m – ce   Wiktor Hudyba z ZSP w Iłży

III m – ce  Adam Kozłowski z SP w Iłży

Wyróżnienie : Nikola Wielochowska z SP w Iłży

FIFA 23

I m –ce  Aleksy Michta z LO w Iłży

II m –ce Bartosz Rak z ZSP w Iłży

III m –ce Krystian Kosno z ZSP w Iłży


 Tu jesteśmy