Tegoroczne rozgrywki, mimo wielu przeciwności, udało się przeprowadzić do końca.

Nie rozpieszczała nas ani pogoda a i pandemia w wielu przypadkach zmuszała nas do przekładania i odwoływaniu wielu spotkań. Cały system rozgrywek podzielony był na trzy etapy. Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn czyli niemal każda klasa miała swojego przedstawiciela. W pierwszej rundzie zespoły  zostały podzielone na cztery grupy po cztery drużyny, do ćwierćfinału awansowały po dwie najlepsze.

Gr E                                                              

4 TPS                                                       

3 TI/TE g                                                     

1 TPS                                                            

Gr F

2 TI

3 TPS/TE

W tej fazie rozgrywek zespoły rywalizowały „każdy z każdym” a dwie najlepsze awansowały do półfinału. Spotkały się w nim:

4TPS  1 – 0       4TI

3TI/TE g    1 – 0   3 TPS/TE

W finale spotkali się jedni z faworytów klasa 4 TPS oraz jedna z niespodzianek klasa 3TI/TE g. Zawodnicy skazywani na porażkę rozkręcali się z meczu na mecz dopingowani przez swoją wychowawczynie panią Milenę Cheda, która udzielała im wielu pożytecznych wskazówek. Przegrali jedną bramką po bardzo wyrównanym meczu. Jedyną bramką na wagę zwycięstwa strzelił Wiktor Kiepas. Mecz o trzecie miejsce nie odbył się.

Podsumowując zawody należy podkreślić, że na każdym meczu było 50 - 80 kibiców którzy starali się w miarę kulturalnie dopingować swoich kolegów.

Do najlepszej drużyny turnieju wybrani zostali:

  1. Dawid Żurek
  2. Wiktor Kiepas
  3. Kamil Szot
  4. Brajan Drab
  5. Nikodem Gut

Najlepszym bramkarzem okazał się Sylwester Ziomek przez cały turniej nie puszczając żadnej bramki. Królem strzelców został Kamil Szot trafiając do siatki 11 razy. Za najlepszego a zarazem najbardziej wartościowego zawodnika uznany został Wiktor Kiepas.

Wszystkim uczestnikom gratuluję i zapraszam do kolejnej edycji już za rok.

Końcowa klasyfikacja:

  1. 4TPS
  2. 3TE/TI g
  3. 4TI, 3TPS/TE
  4. 1TPS
  5. 2TI

 

Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński.

 

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy