W dniu 30.01.2020 roku odbyła się kolejna edycja turnieju tenisa stołowego o mistrzostwo ZSP Iłża.

Rozgrywki składały się z trójetapowych eliminacji grupowych oraz rozstrzygającej fazy pucharowej od ćwierćfinałów. Do gier po eliminacjach klasowych trafiło 8 dziewcząt i 32 chłopców. Łącznie w zawodach rozegrano 124 mecze na 6 stołach. Zawody sędziowało 6 dziewcząt z klasy II TH przy stołach oraz dwóch sędziów głównych Jakub Myszka oraz Michał Słomka. Same zawody toczyły się w duchu sportowej rywalizacji, można było zobaczyć wiele ciekawych zagrań i interesujących potyczek. Faworyci nie zawiedli zawody wygrał Patryk Rękawik, który nie przegrał żadnego z 9 rozegranych meczy. Dawid Wasek znacznie poprawił jakość swojej gry od poprzednich zawodów, co pozwoliło mu zająć drugie miejsce. Na miejscu trzecim uplasował się zawsze waleczny Paweł Cis. Wśród uczniów klas pierwszych na pochwałę zasłużył Emil Malicki który dysponuje znakomitą techniką użytkową i w przyszłości może zostać jednym z najlepszych zawodników w naszej szkole.

Wśród dziewcząt poziom był niezwykle wyrównany a o zwycięstwie Eweliny Jabłońskiej zdecydowało największe doświadczenie wśród grających. Zawody przygotował i koordynował nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

DZIEWCZĘTA:

 1. EWELINA JABŁOŃSKA
 2. PATRYCJA CZYŻEWSKA
 3. PATRYCJA KUROWSKA
 4. EWELINA BARAN
 5. MARTYNA BARAN
 6. PATRYCJA DUSIŃSKA

CHŁOPCY:

 1. PATRYK RĘKAWIK
 2. DAWID WASEK
 3. PAWEŁ CIS
 4. KONRAD STANKIEWICZ
 5. EMIL MALICKI
 6. MICHAŁ JASKROS
 7. DAMIAN WASEK
 8. KAMIL SZOT

GRY DEBLOWE:

 1. PATRYK RĘKAWIK, DAWID WASEK
 2. EMIL MALICKI, GRZMIL KACPER
 3. PAWEŁ CIS, DAWID ŻUREK

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy