Rozgrywki wystartowały już 13 września aby wykorzystać jak najlepszą pogodę. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A - klasa oraz zdobyte punkty:

 1. II TE - 9 pkt
 2. ITPS - 6 pkt
 3. IIITE/TI - 3 pkt
 4. II BS - 0 pkt

Grupa B - klasa oraz zdobyte punkty:

 1. II TPS - 7 pkt
 2. II TE - 3 pkt
 3. IV TI/TE - 3 pkt
 4. I TI - 1 pkt

Do półfinałów awansowało po dwie najlepsze drużyny. II TI 2:1 pokonała II TE oraz II TPS w regulaminowym czasie remisując z I TPS pokonując ich w karnych 3:2. Mecz finałowy to bardzo wyrównany mecz i gol w ostatnich sekundach spotkania dla II TPS.

FINAŁ

II TPS   1 : 0   II TI

MECZ O III MIEJSCE

II TE   2 : 0   I TPS

Podsumowując zawody należy podkreślić wyrównany poziom o czym mogą świadczyć wyniki spotkań oraz dominację uczniów klas II którzy zajęli trzy pierwsze miejsca i w turnieju stając się wiodącą siłą w piłce nożnej w szkole. Na wyróżnienie zasługuje również klasa I TPS która awansowała do półfinału. Za najlepszych w drużynie należy uznać niezwykle wszechstronnego Pawła Hunta oraz Jakuba Oficjalskiego, który finalizował akcje drużyny. Najlepszym strzelcem turnieju z 6 bramkami okazał się Daniel Wójcicki.

Za najlepszych zawodników turnieju zostali uznani:

 1. Paweł Cis
 2. Wiktor Tomkowski
 3. Adrian Środa
 4. Paweł Hunt
 5. Dawid Żurek
 6. Andrzej Janusz

Końcowa klasyfikacja zawodów:

 1. II TPS
 2. II TI
 3. II TE
 4. I TPS
 5. IV TI/TE
 6. III TI/TE
 7. I TI
 8. II BS

Wszystkim uczestnikom turnieju gratuluję zaangażowania i sportowej postawy na boisku. Dariusz Łyżwiński.

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy