Na sali gimnastycznej przy ZSP Iłża odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Iłży.

Zawody miały formułę otwartą. Do turnieju przystąpiło 16 zawodników, najmłodszy miał lat 15 najstarszy natomiast 53 lata. Rywalizacja toczyła się w kilku etapach, dwa pierwsze to rozgrywki grupowe. Suma punktów zdobyta w grupach, decydowała o rozstawieniu w kolejnych etapach.

Od ćwierćfinałów do kolejnej rundy awansował tylko zwycięzca pojedynku.

Wyniki półfinałów:

Adrian Łukawski 3 - 1 Radosław Bąba

Patryk Rękawik 1 - 3 Karol Gregorczyk

Finał:

Adrian Łukawski 1 - 3 Karol Gregorczyk

Mecz o III Miejsce:

Radosław Bąba 3 - 2 Patryk Rękawik

Końcowa klasyfikacja:

  1. Karol Gregorczyk
  2. Adrian Łukawski
  3. Radosław Bąba
  4. Patryk Rękawik
  5. Łukasz Fijas
  6. Paweł Kargul
  7. Sławomir Markowski
  8. Kacper Gryz

Turniej udało się zorganizować dzięki pomocy i przychylności Pana Burmistrza Iłży Przemysława Burka oraz Pana Dyrektora ZSP Dariusza Leśkiewicza. Za pomysł i realizację turnieju odpowiedzialny był Dariusz Łyżwiński. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Szczególnie duże podziękowania składam uczniom ZSP Iłża za pomoc w sędziowaniu i prowadzeniu zawodów.

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy