Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy pierwszej Technikum Informatycznego.

  

 

 

 

 

Mimo trwającego cały czas roku szkolnego w murach naszej szkoły zagościły wakacje, a stało się to dzięki turniejowi piłki plażowe.

Do piątej edycji turnieju, który odbył się 11.06.2018  przystąpiło siedem dwuosobowych drużyn. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” co łącznie dało 21 spotkań. Poziom rywalizacji nie był może najwyższy, ale kilka spotkań mogło się podobać. Klasą samą dla siebie okazała się dwójka w składzie Łukasz Fijas , Jakub Nowek. Za najlepszego obrońcę turnieju został uznany Dawid Stępień „Dado”. Bardzo dobre wrażenie ze względu na bardzo dobrą technikę gry zrobili Patryk Rękawik i Dawid Wasek zajmując drugie miejsce w turnieju. Pomimo gwałtownej burzy, która przerwała zawody, udało nam się rozegrać wszystkie pozostałe mecz. Mimo zawirowań pogodowych wszyscy świetnie się bawili, gorące emocje chłodząc w wodach Iłżeckiego jeziora.

Klasyfikacja końcowa :

1.Łukasz Fijas , Jakub Nowek

2.Patryk Rękawik , Dawid Wasek

3.Dawid Stępień , Radosław Rozwadowski

4.Mateusz Grzmil , Patryk Tusiński

Zawody przygotował i przeprowadził Dariusz Łyżwiński .

  Zobacz zdjęcia 


 Tu jesteśmy