Rekrutacja do Staszica. Wirtualne Dni Otwarte.

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do naszej szkoły. 

Pobierz podanie do naszej szkoły.

Podanie można wysłać:

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zspilza.pl

 drogą korespondencyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, ul. Błazińska 5, 27-100 Iłża

 wrzucając podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się bezpośrednio przed szkołą

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek Technik Informatyk w ZSP w Iłży nakręcony przez uczniów klasy drugiej Technikum Informatycznego.

15.02.2018 r. rozegrane zostały w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.

Logistycznie są to największe zawody w naszej szkole, bierze w nich udział około 50 zawodników rywalizując w grach indywidualnych i deblowych. Ogólnie na 6 stołach zostało rozegrane 136 meczy. Nad całością czuwał nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński wspomagany przez sędziów głównych turnieju Magdalenę Makowską i Kacpra Piaska oraz 6 sędziów stołowych. Zdjęcia wykonywał i utrwalał najciekawsze chwile zawodów Adrian Leśkiewicz. W rywalizacji dziewcząt było wiele niespodzianek, faworytki turnieju Karolina Sobania i Ilona Wietrzyńska nie sprostały rywalkom i nie awansowały do pół finału. Najlepiej i najrówniej w całych zawodach grała Ewelina Jabłońska która nie dała się pokonać w żadnych z meczów. W finale wygrała 2-1 z Weroniką Chodniewicz. Trzecia była Julia Pisarska pokonując w meczu o 3 miejsce Patrycję Kurowską. Wśród chłopców faworyci nie oddali pola i w całości stawili się w 10 najlepszych w szkole. Bez konkurencyjny okazał się Adrian Łukawski (Harcerz), który bez problemu pokonał kolejnych przeciwników aby w finale zwyciężyć bez straty seta Krystiana Chojaka. Trzecie miejsce zajął uczeń klasy 2 Patryk Rękawik w dobrym stylu pokonując Łukasza Fijasa. Wśród wyróżniających się zawodników należy wymienić jeszcze Piotra Szymczyka oraz Pawła Marka. W grach deblowych w finale znalazły się te same dwójki które walczyły w poprzednim roku, pierwsze miejsce wywalczyli Krystian Chojak i Patryk Rękawik pokonując Adriana Łukawskiego i Piotra Szymczyka. Trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy 4 Paweł Marek i Sebastian Gontarczyk.

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy