Zawody składać się będą z trzech konkurencji:

a. Podciąganie na drążku

b. Wyciskanie na ławeczce poziomej

c. Pompki odwrotne

W zawodach może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły. Możliwy jest występ w pojedynczej konkurencji, lecz aby osiągnąć sukces końcowy konieczny jest udział w każdej z prób. O zwycięstwie decydować będzie jak największa ilość prawidłowo wykonanych powtórzeń, natomiast w wyciskaniu na ławeczce stosunek wagi zawodnika do podniesionego ciężaru. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16.02.2018 r.

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński.

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy