Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Zawody składać się będą z trzech konkurencji:

a. Podciąganie na drążku

b. Wyciskanie na ławeczce poziomej

c. Pompki odwrotne

W zawodach może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły. Możliwy jest występ w pojedynczej konkurencji, lecz aby osiągnąć sukces końcowy konieczny jest udział w każdej z prób. O zwycięstwie decydować będzie jak największa ilość prawidłowo wykonanych powtórzeń, natomiast w wyciskaniu na ławeczce stosunek wagi zawodnika do podniesionego ciężaru. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16.02.2018 r.

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński.