Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

 

W dn. 14.12.2017 r. w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

W  turnieju wzięło udział  5 drużyn (3 żeńskie i 2 męskie).

Dziewczęta rozegrały mecze systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów natomiast chłopcy do trzech wygranych setów.

 W klasyfikacji końcowej dziewcząt:

I miejsce ZSP w Iłży

II miejsce LO w Iłży

III miejsce ZS w Pionkach

W klasyfikacji chłopców :

I miejsce ZSP w Iłży

II miejsce ZS w Pionkach

Zobacz zdjęcia


 Tu jesteśmy