Menu

Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching. Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji. Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

 50%

W zawodach wzięło udział 6 uczestników i niewątpliwie byli to najlepsi specjaliści w podciąganiu na drążku w naszej szkole.

Jak zwykle zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród widzów szczególnie duże oklaski uczestnicy otrzymali od dziewcząt. Sukces z poprzedniego roku powtórzyli wszyscy medaliści zajmując te same miejsca poprawiając jednak swoje wyniki. Zawody wygrał Michał Kaluga podciągając się 31 razy .

Końcowa klasyfikacja:

1 . Michał Kaluga 31 podciągnięć

2 . Dominik Markowski 29 podciągnięć

3 . Michał Żurek 21 podciągnięć

4 . Piotr Kopycki 20 podciągnięć

5 . Michał Kutera 18 podciągnięć

6 . Bartłomiej Niziołek 17 podciągnięć

Wszystkim uczestnikom gratuluję bardzo dobrych wyników.

Zawody zorganizował i przeprowadził Dariusz Łyżwiński.

Zobacz zdjęcia