Lokalna Akademia CISCO - ITE, CCNA

Zapraszamy do Akademii CISCO w ramach, której funkcjonują dwie ścieżki: IT Essentials PC Hardware and Software oraz CCNA Routing and Switching.

Nasze kursy zostały przygotowane tak, aby wprowadzić słuchaczy w świat informatyki i przygotować ich do pracy lub kontynuowania edukacji oraz do zdobycia globalnie rozpoznawanych certyfikacji informatycznych. Każdy kurs obejmuje materiały e-learningowe, zajęcia z instruktorem, testy online, laboratoria i zajęcia praktyczne oraz narzędzia wirtualne ułatwiające zdobywanie kompetencji.

Więcej informacji na stronie http://zspilza.pl/cisco/co-nowego-w-akademii-cisco

Samorząd  Szkolny

Samorząd Uczniowski tworzą uczniowie naszej szkoły. Najbardziej aktywne osoby wybierane są do Samorządów Klasowych, a następnie do Zarządu Samorządu i trzech sekcji: gospodarczej, kulturalno – oświatowej, bibliotecznej. Nad wszystkim czuwa nasz opiekun : Pani Edyta Kuc.

Samorząd Uczniowski dzięki współpracy z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym działa prężnie i bardzo dobrze. Celem działalności SU jest urozmaicenie życia szkoły poprzez przeprowadzanie różnych ciekawych akcji ogólnoszkolnych, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Skład Samorządu Uczniowskiego

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego:

Julia Czubak

Zastępca Przewodniczącej :

Magdalena Woźniak

Sekretarz:

Rafał Bugajski

Skarbnik:

Olgierd Stachowicz

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

Sekcja gospodarcza:

Karol Głowacki

Przemysław Fituch

Sebastian Łęcki

Mateusz Mazur

Sekcja kulturalno – oświatowa:

Klaudia Burakowska

Aleksandra Górnik

Wiktoria Chamerska

Oskar Mendel

Sekcja biblioteczna:

Klaudia Nobis

Julia Pisarska

Aleksandra Wadowska

Milena Wyroda

Samorząd Uczniowski na czele z przewodniczącym zajmuje się koordynacją i organizacją wielu działań w szkole. Bierze udział w imprezach okolicznościowych oraz w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i profilaktycznych na terenie szkoły i poza nią.

Działalność Samorządu Uczniowskiego jest bardzo pozytywnie odbierana przez społeczność uczniowską. Służymy pomocą, dobrą radą, wspieramy w trudnych sytuacjach szkolnych i poza szkolnych.