W dniu 25 czerwca w ramach Lokalnej Akademii Cisco działającej w naszej szkole od siedmiu już lat, zakończyła się szósta edycja kursu "NDG Linux Essentials". Kurs trwał od stycznia 2021 r. do czerwca 2021 r. i był prowadzony przez nauczyciela naszej szkoły i zarazem instruktora Akademii CISCO - p. Kamila Krostę.

W piątej edycji kursu najlepszymi studentami okazało się 20 uczniów z kl. II Technikum Informatycznego: Mikołaj Fereniec, Oliwier Goniciarz, Łukasz Gromada, Jakub Iwanicki, Michał Jagiełła, Bartłomiej Kakol, Hubert Langer, Aleksandra Lisek, Michał Madejski, Michał Majchrzyk, Mariusz Majchrzyk, Daniel Minda, Jakub Młynarczyk, Joanna Niewiadomska, Izabela Niewiadomska, Kewin Pawlak, Damian Rojek, Szczepan Tokarski, Wiktor Wojtas oraz Wiktor Wolski. Uczniowie ci zaliczyli 16 laboratoriów, 18 egzaminów cząstkowych oraz zdali egzamin końcowy. Gratulujemy! 

Lokalna Akademia Cisco Networking Academy funkcjonuje w Naszej Szkole od roku szkolnego 2015/2016. W Akademii prowadzimy m.in. kursy IT Essentials oraz CCNA dla swoich uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Każdy zainteresowany programem uczeń Naszej Szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu i po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO. Kurs jest prowadzony przy wykorzystaniu technologii multimedialnych, egzaminy zdawane są on-line na serwerze egzaminacyjnym w USA. Materiały do nauczania są dostępne w języku polskim oraz angielskim.

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy