W dniu 4 czerwca 2020 r. zakończyła się III Edycja Lokalnej Akademii Cisco IPE C++ prowadzona przez nauczyciela naszej szkoły i zarazem instruktora Akademii CISCO - p. Kamila Krostę.

W tej edycji udział wzięło 4 uczniów czwartej klasy technikum Informatycznego , którzy zdali egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikaty Cisco IPE in C++. Certyfikat Cisco jest powszechnie cenionym dokumentem na rynku pracodawców branży IT w Polsce i Europie.

Następującym uczniom: Paweł Kozera,  Ewelina Niewczas, Oskar Mendel, Hubert Michalczyk serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. IV Edycja Lokalnej Akademii Cisco IPE C++ rozpocznie się w październiku 2020 r. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!
Certyfikat ten to międzynarodowy dokument, wydawany przez firmę Cisco Systems, który jest poszukiwanym przez pracodawców z branży IT potwierdzeniem wysokich kwalifikacji zawodowych. Honorowany jest na całym świecie i potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość następujących umiejętności:

* Opisać uniwersalne koncepcje programowania

* Używać składni, semantyki i operować podstawowymi typami danych języka C ++

* Rozumieć zasady modelu obiektowego i jego realizacji w języku C ++

* Rozwiązywać typowe problemy wdrożeniowe przy użyciu standardowych bibliotek języka C ++

 
Kurs IPE in C++ był kursem bardzo praktycznym, zorientowanym w kierunku przyszłego zatrudnienia, dlatego obejmował wiedzę przydatną zarówno w kontekście egzaminów zawodowych, lecz również podczas codziennej pracy informatyka. Odbyte zajęcia były także podstawą dla innych, bardziej zaawansowanych kursów programowania.
 

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy