W dniu 25.11.2021 roku podczas sympozjum naukowego w Powiatowym Instytucie Kultury w Iłży odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla liderów szkół podstawowych i ponadpodstawowych konkursu malarskiego „Inni a tacy sami” oraz wiedzy „Choroba psychiczna i niepełnosprawność intelektualna - inni a tacy sami”.

W dniu 2021 odbył się w naszej szkole kurs  „Fotografia przy użyciu drona”, prowadzony przez Pana Przemysława Dąbrowskiego – pilota BSP (Bezzałogowego Statku Powietrznego).

Z uwagi na specyficzną, bardzo trudną sytuację epidemiczną, obchody 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości miały w Naszej Szkole wyjątkowy przebieg.

W październiku w ramach innowacji pedagogicznej – „Rozwój istotnych umiejętności współczesnego technika informatyka w zakresie grafiki dwu- i trójwymiarowej” uczniowie otrzymali certyfikaty ze szkolenia „Grafika wektorowa w programie InkScape - wprowadzenie”.

Młodzi informatycy z ZSP w Iłży zapraszają do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 


 Tu jesteśmy