Rekrutacja

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronach: www.zspilza.pl ; https://powiatradomski.e-nabor.pl/register lub w sekretariacie szkoły: ZSP im. St. Staszica w Iłży, ul. Błazińska5, 27-100 Iłża, tel. 486163037

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu! To jest twoja przyszłość!

 

 Film promujący kierunek technik ekonomista.

  Film promujący kierunek technik handlowiec.

 

   Film promujący kierunek technik organizacji turystyki.

Dnia 25 marca 2023 r. w CLV Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie odbył się finał Memoriału Urszuli Marciniak, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły:

Olga Słyk (klasa 3th) i Łukasz Gromada (klasa 4ti) oraz nauczyciel matematyki Magdalena Jastalska. Konkurs w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych, zorganizowany we współpracy z Wydawnictwem Logi oraz Fundacją Matematyków Wrocławskich, zgromadził kilkaset osób. Zawody składały się z trzech części. W każdej z nich w ciągu 45 minut należało rozwiązać różnego rodzaju łamigłówki. Trudność zwiększała się w kolejnych etapach. Uczestnicy konkurowali w kategoriach: MŁODZICY (klasy 3-5 SP),JUNIORZY (klasy 6-8 SP), LICEALIŚCI (szkoły średnie), DOROŚLI (studenci, nauczyciele, rodzice i inni miłośnicy łamigłówek). Najlepsi przeszli do Wielkiego Finału.
Oczekiwanie na ogłoszenie wyników wypełnił bardzo ciekawy wykład PARADOKSY MATEMATYKI, który poprowadził dr inż. Michał Zwierzyński z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
W tym roku zakończyliśmy nasze zmagania na finale, ale mamy nadzieję na Wielki Finał w następnym roku.
Teraz przed nami eliminacje do XVII Mistrzostw Polski w Sudoku oraz XXVI Mistrzostw Polski w Łamigłówkach.

Zobacz zdjęcia 


 Tu jesteśmy