Rekrutacja

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronach: www.zspilza.pl ; https://powiatradomski.e-nabor.pl/register lub w sekretariacie szkoły: ZSP im. St. Staszica w Iłży, ul. Błazińska5, 27-100 Iłża, tel. 486163037

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu! To jest twoja przyszłość!

 

 Film promujący kierunek technik ekonomista.

  Film promujący kierunek technik handlowiec.

 

   Film promujący kierunek technik organizacji turystyki.

13 marca w ZSP w Iłży, po raz drugi, odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Iłży.

W sportowe szranki stanęli zawodnicy w 3 kategoriach: dziewcząt i chłopców szkół średnich oraz chłopców szkoły podstawowej.

Pierwsza runda zawodów to rozgrywki grupowe które wyłoniły po dwóch najlepszych zawodników w grupie, kolejne etapy rozgrywek to już system pucharowy gdzie przegrywający odpadał. W tegorocznej odsłonie turnieju wzięło udział 41 zawodników. Rozegrane zostało 98 meczy na 6 stołach. Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii zostały ufundowane statuetki oraz dyplomy, które wręczył Dyrektor ZSP w Iłży Pan Leszek Giemza. Zawody rozgrywane były zgodnie z zasadami i regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie, którymi byli uczniowie naszej szkoły

W zawodach uczestniczyły następujące szkoły:

- Szkoła Podstawowa z Błazin.

- Szkoła Podstawowa z Pakosławia

- Szkoła Podstawowa z Iłży

- Liceum Ogólnokształcące z Iłży

- Zespół Szkół Technicznych z Sienna

- Zespół Szkół Ponadpodstawowych z Iłży

Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta:

  1. Natalia Suwała ZSP Iłża
  2. Dusińska Patrycja ZSP Iłża
  3. Kaim Gabriela LO Iłża

Chłopcy szkoła średnia:

  1. Kargul Paweł ZST Sienno
  2. Malicki Emil ZSP Iłża
  3. Myszka Marcel LO Iłża

Chłopcy szkoła podstawowa:

  1. Bąba Piotr Iłża
  2. Michta Miłosz Pakosław
  3. Szymanowski Mateusz Błaziny

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom, sędziom, nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju. Za całość odpowiedzialny był Dariusz Łyżwiński.

Zobacz zdjęcia 


 Tu jesteśmy