Rekrutacja

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronach: www.zspilza.pl ; https://powiatradomski.e-nabor.pl/register lub w sekretariacie szkoły: ZSP im. St. Staszica w Iłży, ul. Błazińska5, 27-100 Iłża, tel. 486163037

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu! To jest twoja przyszłość!

 

 Film promujący kierunek technik ekonomista.

  Film promujący kierunek technik handlowiec.

 

   Film promujący kierunek technik organizacji turystyki.

Nasza szkoła skompletowała silną reprezentację na esportowy turniej Predator Games 2023.

Są to ogólnopolskie rozgrywki, w których udział weźmie  aż 1024 szkoły. Pomysłodawcą i opiekunem tego przedsięwzięcia jest p. Kamil Krosta Każda ze szkół tworzy własną reprezentację składającą się z 16 uczniów, która zagra w 4 gry. Każda z nich to osobny zespół:

  • Fortnite (3 graczy i 1 rezerwowy) - Oskar Celuch II TI, Kacper Borek II TI, Damian Rojek IV TI, Oliwier Gonciarz IV TI,
  • League of Legends (5 graczy i 1 rezerwowy) - Antoni Fereniec II TI, Kewin Pawlak IV TI, Wiktor Ziomek II TI, Jakub Iwanicki IV TI, Krystian Wicik IV TI, Adam Makuch IV TI,
  • Rocket League (3 graczy i 1 rezerwowy) - Kacper Zaręba II TI, Szymon Pastuszka II TI, Maciej Sałata II T, Łukasz Trzos II TI,
  • Chess.com (1 gracz i 1 rezerwowy) - Szczepan Tokarski IV TI, Michał Majchrzyk IV TI

Najlepsi gracze i 3 reprezentacje, które zajmą najwyższe miejsca w klasyfikacji danej gry, otrzymają cenne nagrody ufundowane przez partnerów rozgrywek. Wartość nagród w całej akcji to ponad 3 200 000 zł.

Wielki finał, który zaplanowano na 27 maja 2023 r., odbędzie się w formule stacjonarnej w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w Warszawie.

Powodzenia !!!


 Tu jesteśmy