Rekrutacja

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronach: www.zspilza.pl ; https://powiatradomski.e-nabor.pl/register lub w sekretariacie szkoły: ZSP im. St. Staszica w Iłży, ul. Błazińska5, 27-100 Iłża, tel. 486163037

Wybierz Technikum!

Dowiedz się, dlaczego technikum to dobry wybór dla Ciebie!

Przychodzi taki dzień, że trzeba zdecydować o przyszłości. Co wybrać? Liceum daje maturę, szkoła branżowa – zawód. A technikum? Jedno i drugie!

Nasze technikum skupia się na nauczaniu zawodowym, przygotowując uczniów do pracy w konkretnych dziedzinach, takich jak: informatyka, elektryka, technika pojazdów samochodowych, handel, ekonomia, turystyka. Oferujemy praktyczne zajęcia i umiejętności, które są przydatne w pracy zawodowej. Nasi uczniowie zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, które są wymagane na rynku pracy.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i umiejętności z określonej dziedziny, która będzie przydatna w przyszłej pracy, to technikum może być dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zarejestruj się na stronie : https://powiatradomski.e-nabor.pl/register i realizuj swoje marzenia.

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu! To jest twoja przyszłość!

 

 Film promujący kierunek technik ekonomista.

  Film promujący kierunek technik handlowiec.

 

   Film promujący kierunek technik organizacji turystyki.

W piątkowe popołudnie 03.03.2023, w Szkole Muzycznej w Radomiu odbyła się XIV Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

Wyróżniono sportowców, w dwóch kategoriach wiekowych: 2007 r. i starsi oraz 2008 r. i młodsi, oraz trenerów ze wszystkich 13 gmin powiatu. Po raz pierwszy ufundowano też nagrody specjalne dla Kacpra Szydło i Amelii Karolak, które wręczył Dariusz Szpakowski, znany polski komentator sportowy. Wszystkim sportowcom gratulacje złożył starosta powiatu radomskiego Pan Waldemar Trelka mówiąc: „Wy nie musicie być mistrzami, bo nie każdy nim zostanie. Wy musicie czerpać z tego radość i satysfakcję. Dlatego dziękuję Wam i Waszym trenerom za zaangażowanie i ciężką pracę”.

Tegoroczną edycję gali uświetnił Paweł Skóra - mistrz świata i Europy we Freestyle piłkarskim. Głównymi bohaterami byli jednak Ci, którzy w 2022 roku swoimi występami na sportowych arenach regionu, województwa, czy kraju – dali się poznać szerszej rzeszy kibiców, zdobywając medale czy puchary. Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali: Mateusz Stompor z klasy III TI/Te oraz Jakub Kimak i Bartosz Gut z I TE/TPS. Opiekę nad uczniami sprawowali Pani dyrektor Katarzyna Koriat oraz nauczyciel wf Dariusz Łyżwiński

Zobacz zdjęcia 


 Tu jesteśmy