26 stycznia 2023 roku uczniowie klas IV i II technikum odwiedzili Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu - największym hitlerowskim obozie zagłady Żydów oraz innych nacji podczas II wojny światowej.

Była to żywa lekcja historii, wypełniona potężnym ładunkiem emocjonalnym, dzięki której uczniowie mogli lepiej zrozumieć tragedię Holokaustu.  

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy