Wielkie emocje, duże zaangażowanie, wielu uczestników tak można w skrócie opisać turniej tenisa stołowego w naszej szkole.

W tym roku po eliminacjach klasowych do gier przystąpiło 12 dziewcząt i 32 chłopców. Turniej rozgrywany był w trzech etapach: dwa pierwsze etapy grupowe i ostatni decydujący pucharowy. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas. Najbardziej liczni byli przedstawiciele klas IV, wśród których byli główni faworyci. Wszystkie mecze toczyły się w zaciętej sportowej atmosferze, jednak najwięcej emocji przyniosły gry półfinałowe i finałowe. Mnogość długich dynamicznych wymian, technicznych zagrań to to, czego można było być świadkiem dopingując zmagania najlepszych zawodników. Olbrzymie gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności zwycięzców Baran Eweliny i Szota Kamila, którzy powtórzyli ubiegłoroczny sukces. Na szczególne podziękowania zasłużył Emil Malicki znakomicie technicznie grający zawodnik, który w tym roku kończy szkołę, a od czterech lat był jednym z najlepszych w szkole. Na koniec podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju. Całość przygotował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

 1. Ewelina Baran
 2. Natalia Suwała
 3. Izabela Dolega
 4. Patrycja Dusińska
 5. Sandra Kuc
 6. Wiktoria Walerczak

Chłopcy

 1. Kamil Szot
 2. Emil Malicki
 3. Mateusz Drabik
 4. Drab Brajan
 5. Konrad Madejski
 6. Kacper Kubiś
 7. Mariusz Majchrzyk
 8. Krystian Broda
 9. Michał Majchrzyk
 10. Dawid Sulima, Kamil Bugajski, Adrian Kowalczyk

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy