Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

Na Piotrowym Polu w dniu 20.01.2023 uczniowie naszej szkoły reprezentowani przez klasę pierwszą technikum elektrycznego i technikum pojazdów samochodowych uczestniczyli w obchodach 160 rocznicy powstania Styczniowego.

Uroczystość odbyła się przy pomniku powstańców nieopodal wsi Piotrowe Pole. Obchody te zostały zorganizowane przez Pana Stanisława Kuterę, który w bardzo interesujący sposób przybliżył wszystkim obecnym historie zmagań powstańców z zaborcami w naszej okolicy. Uroczystość swoją obecnością uświetniły władze gminy Ilża, przedstawiciele leśników z nadleśnictwa Marcule, mieszkańcy oraz uczniowie pobliskich szkół. Obchody rocznicy zakończyły się wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy