Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

W grudniu nasza szkoła ponownie wzięła udział w akcji Paczuszka dla Maluszka.

Zgromadzone prezenty, przygotowane przez  uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników ZSP powędrowały do Domu Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim. Wręczenie odbyło się w ostatnim dniu zajęć, 21.12.2022r..

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy