Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

Jak przed dwoma tysiącami lat, tak i dziś, ludzie noszą w sobie pragnienie szczęścia, którego ten świat w pełni dać nie może.

Bóg, pragnąc zaspokoić ludzkie tęsknoty, przychodzi ze swoją miłością – daje Jedynego Syna.

O tym, że warto pójść za gwiazdą Bożego Syna, aby znaleźć prawdziwe szczęście,  przekonywali w czasie tegorocznych Jasełek uczniowie naszej szkoły. 21 grudnia cała szkolna społeczność zgromadziła się na sali gimnastycznej, aby podziwiać występ pt. „Pójdźmy za gwiazdą”. W pięknej scenografii ponad 30 młodych artystów wspaniale odegrało swoje role. Wspólny śpiew kolęd i pastorałek rozpalił serca i wprowadził zebranych w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po gromkich brawach przyszedł czas na podziękowania i życzenia, które złożyła Pani Wicedyrektor Katarzyna Koriat całej społeczności szkolnej.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy