Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

W dniu 15 grudnia dwoje nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa z naszej szkoły p. Anna Maciejewska i p. Dariusz Łyżwiński oraz uczeń z klasy III TE Maciej Sołtysiak

byli z wizytą w szkołach podstawowych w Błazinach i Seredzicach, gdzie przeprowadzili dla uczniów tych szkół pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Przybliżyli podstawowe zasady zachowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia oraz zademonstrowali przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Uczniowie mogli wykorzystać nabytą wiedzę w ćwiczeniach praktycznych na fantomach. Wszyscy uczestnicy pokazów z dużym zaangażowaniem włączali się do ćwiczeń.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy