Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

Dnia 13 grudnia 2022r. do naszej szkoły przyjechał przedstawiciel firmy WAGO.

 Na specjalnym samochodzie umieszczony został osprzęt elektryczny, jaki produkuje ta firma.W tym dniu odbyły się warsztaty szkoleniowe dla uczniów z klas elektrycznych i klas informatycznych. Mieli oni możliwość bezpośredniego uczestnictwa w szkoleniu jak i zapoznania się z osprzętem łączeniowym firmy WAGO. Podczas tych spotkań zostały omówione sposoby prawidłowego montażu złączek i szerokie ich zastosowania, jak i wykorzystania nowoczesnych sterowników w maszynach i nowoczesnych domach. Prowadzący przeprowadził specjalny pokaz pt.: Skutki, jakie występują podczas zwarcia, spowodowane nieprawidłowym połączeniem przewodów elektrycznych.

Taka forma szkolenia wpływa pozytywnie na zainteresowanie uczestników, zarówno treścią jak i samym osprzętem elektrycznym.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy