Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

W roku szkolnym 2022/2023 odbyła się 13 edycja konkursu „Matematyka w Technice dla Technika”,

organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy i pod patronatem Politechniki Lubelskiej.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów szkół technicznych. Do drugiego etapu w naszej szkole zakwalifikowały się dwie uczennice: Wiktoria Walerczak i Sandra Moskwa z klasy IV TH. Uczestniczki konkursu tym razem w Lublinie, rozwiązywały cztery skomplikowane problemy matematyczne.

Jesteśmy pełni nadziei, że dziewczętom uda się zakwalifikować do finału. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy