Eliminacje do Turnieju FIFA 2023

 

5 grudnia 2022 r. dwaj uczniowie ZSP im. Stanisława Staszica w Iłży Michał Majchrzyk z klasy IV TI i Wiktor Romanowski z klasy IV TE

otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów za najlepsze w szkole wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022. Poza wzorowym świadectwem szkolnym chłopcy są zaangażowani w życie szkoły, a także reprezentują szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w bieżącym roku szkolnym.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy