We wtorek 16 listopada 2022 r. odbył się wyjazd na targi elektryczne do Lublina.

W wycieczce uczestniczyły wszystkie klasy o profilu elektrycznym. Uczniowie mieli okazję do zapoznania się z innowacjami w branży,  z ofertami pracy oraz do wysłuchania ciekawych wykładów związanych z pracą elektryka.

Zobacz zdjęcia 

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy