W dniu 9 listopada 2022 r. zakończyła się VII Edycja Lokalnej Akademii Cisco ITE prowadzona przez nauczyciela naszej szkoły i zarazem instruktora Akademii CISCO - p. Kamila Krostę.

W tej edycji udział wzięli uczniowie drugiej klasy technikum Informatycznego. 9 uczniów zdało egzaminy końcowe uzyskując tym samym certyfikaty Cisco IT Essentials PC Hardware and Software. Certyfikat Cisco jest powszechnie cenionym dokumentem na rynku pracodawców branży IT w Polsce i Europie. Uczniowie ci odebrali dodatkowo za bardzo dobre wyniki egzaminu listy gratulacyjne od prezesa CISCO w USA. 

Następującym uczniom: Kacper Borek, Oskar Celuch, Dawid Jabłoński, Adam Makuch, Jakub Mirota, Paweł Piasek, Szymon Pastuszka, Maciej Sałata oraz Łukasz Trzos  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. VIII Edycja Lokalnej Akademii Cisco ITE rozpocznie się w tym roku. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!
Certyfikat ten to międzynarodowy dokument, wydawany przez firmę Cisco Systems, który jest poszukiwanym przez pracodawców z branży IT potwierdzeniem wysokich kwalifikacji zawodowych. Honorowany jest na całym świecie i potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań dotyczących działania sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych, elementów składowych komputera oraz podstaw działania urządzeń sieci komputerowych.
Kurs ITE był kursem bardzo praktycznym, zorientowanym w kierunku przyszłego zatrudnienia, dlatego obejmował wiedzę przydatną zarówno w kontekście egzaminów zawodowych, lecz również podczas codziennej pracy informatyka. Odbyte zajęcia były także podstawą dla innych, bardziej zaawansowanych kursów sieciowych.
 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy