BRAWO!!! Uczniowie klasy IV TI/P 4 listopada 2022 r. ukończyli półroczny kurs CISCO.

Nasi najlepsi informatycy podjęli wysiłek półrocznego kursu „CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks". Certyfikat CCNA (ang. Cisco Certified Network Associate) – obecnie drugi stopień certyfikatu wydawany przez firmę Cisco. Certyfikat ten potwierdza specjalistyczną wiedzę techniczną oraz umiejętności praktyczne w zakresie instalacji, okablowania strukturalnego, konfiguracji i zarządzania średniej wielkości sieciami teleinformatycznymi/telekomunikacyjnymi. 

Kursanci w pocie czoła mierzyli się z kilkunastoma egzaminami oraz ostatecznym egzaminem FINAL, który został przeprowadzony pod okiem nauczyciela - instruktora Kamila Krosty w lokalnej akademii CISCO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży.

 Kursy Cisco są tylko dla najlepszych, a warunkiem przystąpienia do kursu było zdobycie certyfikatu:

IT Essentials

Lista najlepszych uczniów klasy IV TI/P, którzy ukończyli kurs: Aleksandra Lisek, Izabela Niewiadomska, Joanna Niewiadomska, Mikołaj Fereniec, Oliwier Gonciarz, Łukasz Gromada, Jakub Iwanicki, Michał Jagiełła, Hubert Langer, Mariusz Majchrzyk, Michał Majchrzyk, Jakub Młynarczyk, Kewin Pawlak, Damian Rojek, Szczepan Tokarski, Wiktor Wojtas.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy