Staszic przystąpił do projektu „ Lekcja o Funduszach Europejskicj VII „ której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Tegoroczna edycja projektu poświęcona jast zagadnieniom rozwoju lokalnego. Uczniowie klasy  3 i 4 TECHNIKUM HANDLOWEGO  poprzez grę planszową i materiały edukacyjne zrozumieli czym jest zaangażowanie mieszkańców w rozwój miejscowości i skąd brać środki na finansowanie pomysłów, które zmieniają lokalną przestrzeń. Uczniowie zapoznali się również z wieloma zagadnieniami dotyczącymi Funduszy Europejskich. Dowiedzieli się także o dedykowanym wsparciu, jakim zostanie objęty makroregion w latach 2021-2027, tj. o nowym programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.

Idea akcji opiera się na szczegółowo zaprojektowanych scenariuszach zajęć i materiałach dydaktycznych. STASZIC otrzymał pakiet materiałów dydaktycznych: broszury, upominki dla uczniów, gry planszowe, a także konspekty lekcji, na podstawie których przeprowadzone zostały ciekawe i niekonwencjonalne zajęcia w klasie 3 i 4 TECHNIKUM HANDLOWEGO pod kierunkiem pani Elżbiety Cieleckiej.

Więcej informacji o projekcie: www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja 

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy