Uff… Pierwszy turniej piłki nożnej kobiet mamy za sobą.

Od wielu lat takie zawody próbowaliśmy organizować, jednak zawsze na przeszkodzie stała niepewność i brak wiary dziewcząt w swoje umiejętności piłkarskie. Mam nadzieję, że bieżący rok będzie przełomowy. Wobec emocji jakie towarzyszyły zawodom na boisku i trybunach chłopcy, którzy dopingowali koleżanki niemal wychodzili z siebie i stawali obok (zapominając o pewnych zasadach dobrego wychowania). W zawodach uczestniczyły cztery klasy: I TH wspomagana przez IV TOT, IITEK, III TH oraz IV TH.

Olbrzymi szacunek dla wszystkich uczestniczek, które mimo pewnego skrępowania i niepewności pokazały charakter i zaangażowanie w poczynaniach na boisku. Trzeba wyróżnić kilka dziewcząt za umiejętności indywidualne, które często decydowały o wyniku całej drużyny. Wśród zwyciężczyń turnieju z klasy IV była Patrycja Jamroży, którą dzielnie wspierała Natalia Ruszkowska. Drugie miejsce zajęła klasa pierwsza prowadzona przez Oliwie Dziurę. Na trzecim miejscu uplasowała się III TH z niezwykle szybką i zwrotną Agnieszką Fituch. Na czwartym miejscu ukończyły dziewczęta z II TEK, w której zespołowość była cechą wiodącą i najważniejszą.

Spośród wszystkich zawodniczek wybrana została drużyna turnieju:

  1. Patrycja Jamroży
  2. Agnieszka Fituch
  3. Oliwia Dziura
  4. Zuzanna Fereniec
  5. Klaudia Baran

Dla wszystkich uczestniczek olbrzymie gratulacje i podziękowania za odwagę i umiejętności.

Zawody przygotował i przeprowadził Dariusz Łyżwiński.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy