W piątek, 28 października z okazji Halloween oraz Dnia Dyni odbyły się dwa konkursy:

na najciekawszy strój, gdzie uczniowie wykazali się kreatywnością przebierając się za dynie i różne potwory oraz konkurs z wiedzy o Halloween. Zarówno konkurs na strój, jak i test wielokrotnego wyboru na platformie Kahoot, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów. Szkolne obchody Halloween i Pumpkin Day miały na celu przybliżenie zwyczajów krajów anglosaskich w lekkiej i przyjemnej formie.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy