27 października 2022 roku uczniowie klasy I Technikum Handlowego wraz z polonistkami wzięli udział w spotkaniu z Piotrem Łopuszańskim,

autorem książki pt. "Mikołaj Kopernik. Nowe oblicze geniusza”. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Powiatowy Instytut Kultury w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Iłży. Uczniowie  uważnie słuchali  rozmowy, którą z autorem prowadził Marcin Kępa, a następnie odpowiadali na pytania  dotyczące bohatera spotkania-nagrodą była książka z autografem Autora.    Dziękujemy za spotkanie!

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy