Batalia w turnieju piłki nożnej o mistrzostwo szkoły dobiegła końca. Zawody kończyły się rzutami karnymi, które na swoją korzyść rozstrzygnęła klasa III TI/TE pokonując IV TE/TPS. W meczu o trzecie miejsce zwycięstwo odniosła IV TI pokonując I TI 1-0. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Kolejne etapy rozgrywek toczone były systemem pucharowym, czyli zespół przegrywający odpadał z rozgrywek.

Indywidualne wyróżnienia otrzymali:

- najlepszy zawodnik Kacper Pastuszka

- najlepszy strzelec Kamil Szot

- najlepszy obrońca Brajan Drab

- najlepszy bramkarz Mateusz Drabik

Wśród pierwszoklasistów najlepsze wrażenie zrobili:

-wszechstronny i dobry technicznie Bartosz Gut oraz bramkarz I TI Wojciech Pastuszka, który doprowadził klasę aż do półfinału.

Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz kibicom, którzy licznie dopingowali swoich kolegów podczas niemal każdego meczu.

Gratulacje dla wszystkich którzy wzięli udział w zawodach i zapraszam już za rok.

Zawody przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Łyżwiński.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy