Gratulacje dla reprezentacji ZSP w Iłży za zajęcie II miejsca w turnieju piłki nożnej które odbyły się 19.10.2022 r w Solcu nad Wisłą.

Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody pokonując trzech przeciwników. Mecz decydujący o zwycięstwie był zacięty i wyrównany z niewielką przewagą naszej drużyny. Mimo kilku okazji do zdobycia bramki nie udało pokonać się drużyny gospodarzy. Nasi uczniowie zademonstrowali wysoką kulturę gry technicznej i taktycznej dzięki czemu mogli cieszyć się drugą lokatą w zawodach.

Szkołę reprezentowali:

W bramce znakomitym refleksem popisywał się Mateusz Drabik. Ostoją obrony okazał się Brajan Drab, który wspomagany był przez Pawła Hunta. W ataku błyszczał Kacper Pastuszka wspierany przez Kamila Szota. Chłopców z podstawowego składu wspomagali: Patryk Gorycki, Tomasz Fereniec i Igor Moniewski.

Opiekunem drużyny był Dariusz Łyżwiński.

Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy