W środę 2022.10.19 w ramach Akademickich Spotkań uczniowie Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży uczestniczyli w wykładzie,

którego tematem było: "Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?" Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju. Tegoroczni maturzyści poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłym roku szkolnym oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.

Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie.

 Oto lista zaprezentowanych uczelni wyższych: 

-Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie, 

-Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie, 

-Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy