Przeprowadzony został w naszej szkole plebiscyt na „Ambasadora Uśmiechu”. Uczniowie oddali głos na najbardziej pogodną, uśmiechniętą osobę w  klasie.

Wybrali tych, które najczęściej obdarzają i „zarażają”  uśmiechem innych: Krzysztof Rynio 1 TI, Alex Madejski 1 TE/TPS, Lena Listek 1 TH, Bartek Sulima 1 BS, Kamil Piątek 2 TI/TEK, Piotr Krupa 2 TPS, Paweł Domagała 3 TI/TE, Olga Słyk 3 TPS/TH, Bartek Szymela 3 BS, Hubert Langer 4 TI-P, Adam Zając 4 TOT-P, Dawid Moryc 4 TPS/TE-P, Wojciech Woźniak 4 TI/TEG, P. Aneta Grobelska 4 TPS/TH-G

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy