20 września uczniowie naszej szkoły wybrali się do miejscowego kina. Oglądaliśmy film Krzysztofa Łukaszewicza "Orlęta. Grodno 39".

To pierwsza produkcja filmowa o agresji wojsk sowieckich na Polskę we wrześniu 1939 roku. Zapoznaliśmy się ze złożonością problemów społecznych we wschodniej części II Rzeczpospolitej. Wstrząsające obrazy ukazujące okrucieństwo wojny powinny być dla młodego pokolenia przestrogą. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w dzisiejszych jakże trudnych i niepewnych czasach.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy