W sobotę 3 września, w całej Polsce odbyła się tegoroczna edycja Narodowego czytania.

Tym razem lekturą były Ballady i romanse Adama Mickiewicza, co wiąże się z trwającym Rokiem Polskiego Romantyzmu, ustanowionym przez Sejm RP. Jak co roku w Iłży realizowane było to przedsięwzięcie. Wśród czytających byli nauczyciele naszej szkoły: p. Renata Niewadzi-Gut, p. Elżbieta Cielecka, i p. Anna Maciejewska.

Nawiązując do tej ogólnopolskiej akcji 9 września w naszej szkole odbyło się uroczyste czytanie Ballad i romansów przez uczniów klas IV TH/TPS i III TH/TPS. Zaprezentowali oni swoim kolegom z innych klas fragmenty wybranych ballad.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy