8 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły, na czele z Pocztem Sztandarowym, wzięli udział w uroczystościach poświęconych 83 rocznicy bitwy pod Iłżą.

Uczestniczyliśmy we mszy świętej w intencji poległych w jednej z ważniejszych walk polskiego września 1939 roku . Złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem generała Antoniego Hedy oraz na iłżeckim mauzoleum. Obchody uświetnili swoją obecnością przedstawiciele lokalnego samorządu z panem burmistrzem i przewodniczącą rady gminy. Pamięć o bohaterach, którzy poświęcili swoje życie w walce o wolność i niepodległość powinna zawsze przyświecać młodym pokoleniom Polaków.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy