W czerwcu 2022r. klasa 1 technikum informatycznego i ekonomicznego wzięła udział w rajdzie rowerowym do Wąchocka pod opieką nauczycieli: Katarzyny Koriat, Dariusza Łyżwińskiego i wychowawcy Magdaleny Jastalskiej oraz w wycieczce na zamek w Iłży.

Podczas wycieczki dopisywała nam dobra pogoda i wyśmienite humory. Rajd trwał ok. 7-8 godzin, w czasie których przejechaliśmy rowerami do Wąchocka, a następnie po godzinnym odpoczynku mniej lub bardziej zmęczeni wróciliśmy do Iłży. Trasa prowadziła wśród malowniczych krajobrazów, a wspólna jazda stała się okazją do integracji. Zwiedzanie zamku w Iłży odbyło się pod przewodnictwem pana Łukasza Babuli z Muzeum Regionalnego w Iłży. Odnowiony zamek zrobiła na nas duże wrażenie.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy