Podręczniki na rok szkolny 2022/2023

Podręczniki na rok szkolny 2022/2023 znajdują się na stronie głównej naszej szkoły w zakładce Dla ucznia

Matura w Staszicu na 100% !!!

 

100% zdawalność matur ze wszystkich przedmiotów w naszej szkole!

Wszyscy nasi tegoroczni abiturienci zdali egzaminy maturalne.

Dyrekcja Szkoły serdecznie gratuluje wszystkim Uczniom zdania egzaminu maturalnego.  Jesteśmy z Was dumni i  życzymy dalszych sukcesów naukowych. 

Gratulujemy także Rodzicom i Nauczycielom.

Rekrutacja do Staszica.

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do naszej szkoły. 

Pobierz podanie do naszej szkoły (docx).

Pobierz podanie do naszej szkoły (pdf). 

Podanie można wysłać:

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zspilza.pl

 drogą korespondencyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Iłży, ul. Błazińska 5, 27-100 Iłża

 wrzucając podanie do skrzynki pocztowej znajdującej się bezpośrednio przed szkołą

W czerwcu 2022r. klasa 1 technikum informatycznego i ekonomicznego wzięła udział w rajdzie rowerowym do Wąchocka pod opieką nauczycieli: Katarzyny Koriat, Dariusza Łyżwińskiego i wychowawcy Magdaleny Jastalskiej oraz w wycieczce na zamek w Iłży.

Podczas wycieczki dopisywała nam dobra pogoda i wyśmienite humory. Rajd trwał ok. 7-8 godzin, w czasie których przejechaliśmy rowerami do Wąchocka, a następnie po godzinnym odpoczynku mniej lub bardziej zmęczeni wróciliśmy do Iłży. Trasa prowadziła wśród malowniczych krajobrazów, a wspólna jazda stała się okazją do integracji. Zwiedzanie zamku w Iłży odbyło się pod przewodnictwem pana Łukasza Babuli z Muzeum Regionalnego w Iłży. Odnowiony zamek zrobiła na nas duże wrażenie.

Zobacz zdjęcia 

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy