Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. W piątek 24 czerwca oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.

Dzień zakończenia roku szkolnego był również ostatnim dniem pracy w naszej szkole pani Doroty Kaliszczak, która zdecydowała się przejść na emeryturę. Pan dyrektor w szczególny sposób podziękował pani Dorocie za wieloletnią pracę i trud wychowawczy, za życzliwe serce zarówno wobec uczniów jak i kolegów i koleżanek. W imieniu wszystkich pracowników życzył zdrowia, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów.

Następnie dyrektor szkoły wręczył nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, brali udział w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych i reprezentowali szkołę w środowisku lokalnym. Życzył wszystkim udanego i spokojnego odpoczynku.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Dzięki prezentacji, wykonanej przez Michała Majchrzyka, przenieśliśmy się wspomnieniami do minionego roku szkolnego. Po obejrzeniu części artystycznej uczniowie rozeszli się do klas, gdzie otrzymali świadectwa i pożegnali ich wychowawcy, życząc wesołych i udanych wakacji.

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy