W piątek, 10 czerwca, w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu odbyła się 13. edycja Gali Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego.

Tradycyjnie nagrody odebrali najlepsi sportowcy, trenerzy oraz wychowawcy dzieci i młodzieży.  Już po raz trzynasty Starostwo Powiatowe w Radomiu nagrodziło sportowców, trenerów oraz wychowawców z Powiat Radomski. Zostali nagrodzeni w dwóch kategoriach wiekowych: urodzeni w roku 2007 i młodsi oraz w kategorii urodzeni w roku 2006 i starsi. Tradycyjnie nagrody odebrali też najlepsi trenerzy i wychowawcy dzieci i młodzieży. 

Naszą szkołę reprezentowali i zostali wyróżnieni Kamil Szot z III TE oraz uczeń klasy pierwszej TPS Brajan Drab  Honory gospodarza pełnił Waldemar Trelka - starosta radomski, mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym. Gwiazdą wydarzenia był Zdzisław "Hrabia" Radulski, legenda radomskiego sportu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się też między innymi: europoseł Zbigniew Kuźmiuk, posłowie Marek Suski i Anna Kwiecień oraz wójtowie i burmistrzowie miast i gmin z terenu powiatu radomskiego.

Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy